Chcesz poznać wartość swojego domu?

Sprzedając, czy kupując nieruchomość potrzebna jest znajomość cen rynkowych, w szczególności gdy klient musi podejmować szereg brzemiennych w skutku decyzji. Zanim kupujący, sprzedający podejmie decyzję o kupnie – sprzedaży nieruchomości porównają wskazaną w ofercie cenę i rozważą ją według swoich subiektywnych ocen: ile powinni zapłacić lub otrzymać.

Odpowiednie określenie wartości nieruchomości przez pośrednika ma szczególne znaczenie dla zlecającego nieruchomość na sprzedaż, albowiem ma związek z późniejszą wyceną rzeczoznawcy bankowego w szczególności, gdy osoby zainteresowane zakupem starają się o kredyt.

 

Jeśli rozważasz sprzedaż swojego mieszkania, domu, działki budowlanej  to z pewnością chcesz wiedzieć, ile to jest warte. 

Ale nawet dla tych, którzy planują sprzedać swoją nieruchomość za chwilę, ocena jej wartości może być ważna dla dalszych procesów inwestycyjnych. Na wartość nieruchomości wpływ ma wiele czynników takich jak lokalizacja, standard wykończenia, układ pomieszczeń, piętro i położenie, popyt na daną nieruchomość w prezentowanej okolicy.

 Patrzymy również na czynniki rynkowe, takie jak: stopy procentowej, sytuakcja kredytowa i bieżąca podaż na rynku.

 

 Skontaktuj się z nami, aby uzyskać bezpłatną ustną wycenę i poradę dotyczącą Twojego mieszkania, domu , działki. Powiemy Ci jaką kwotę mógłbyś uzyskać w przypadku sprzedaży. 

Statystyki cen


Nowości w Taterka


Dlaczego Taterka


Jak sprzedać