Wyceń swój dom?

Wycena nieruchomości. 

Sprzedać, czy nie sprzedawać nieruchomości, jaka jest jej wartość – oto jest pytanie?

Wstępna wycena nieruchomości, w szczególności na początku sprzedaży – znacznie ułatwia podjęcie decyzji, czy sprzedać teraz, czy za chwilę. Odpowiednia wycena wartości rynkowej nieruchomości, ułatwi nam również dalsze planowanie – związane np. z zakupem nowego mieszkania lub domu.

 

Zastanawiasz ile Twoje mieszkanie, dom, działka jest warta?

Dla profesjonalistów zajmujących się sprzedażą nieruchomości odpowiednia wycena jest pierwszym krokiem w procesie sprzedaży.  Nasi klienci już wiedzą ile czasu poświęcamy na wstępną analizę nieruchomości, po to aby jak najdokładniej w oparciu o wiedzę, doświadczenie i dostęp do baz wycen bankowych – ocenić wartość ich nieruchomości na sprzedaż. Wstępna wycena nieruchomości, nie jest jednoznaczna z ceną końcową, którą możemy uzyskać przy sprzedaży. Wyceniając Twój dom szacujemy jej wartość rynkową, możemy przedstawić kilka zaleceń i sugestii dotyczących działań, które mogą jeszcze bardziej zwiększyć atrakcyjność, a co za tym idzie uzyskać wyższą kwotę lub zwiększyć jej atrakcyjność wśród kupujących.

Darmowa wycena.

Chcesz wiedzieć ile jest wart Twój dom, w tej chwili oferujemy darmową wycenę i wstępną konsultację w zakresie sprzedaży. 

Statystyki cen


Nowości w Taterka


Dlaczego Taterka


Jak sprzedać