Jakie nieruchomości sprzedaję.

Jakie nieruchomości sprzedaję.

utworzone przez | Październik 24, 2020 | 0 komentarzy

Oferty trafiają do mnie różnymi drogami. Najczęściej polecają mnie moi klienci, którzy przekazują kontakt swoim znajomym, rodzinie. Bywa też tak, że otrzymuję telefon z zapytaniem? Pani Alicjo, czy możemy się spotkać i porozmawiać o sprzedaży lub chcę kupić albo w innej sprawie poprzedzającej cały proces sprzedaży.

Kontaktują się ze mną właściciele mieszkań, domów, działek na sprzedaż (prowadzę nieruchomości na terenie Poznania i okolic i tu jestem znana). Zanim przyjmę zlecenie i podpiszemy umowę pośrednictwa w sprzedaży: spotykamy się i rozmawiamy. W tym czasie Państwo poznają mnie, a ja Państwa. Każdy dom na swoją historię, potrzeby i plany na przyszłość. Zazwyczaj wspólne działania prowadzą nas do sukcesu.

Do każdej powierzonej mi nieruchomości podchodzę indywidualnie, analizuję nie tylko jej stan prawny, ale oglądając osobiście mieszkanie, dom, czy działkę zadaję wiele pytań – pozwala to nie tylko odpowiednio przygotować ofertę na sprzedaż, ale wydobyć z niej wszystko co najlepsze – tak aby kupujący kupił przedmiot przydatny, ciekawy i spełniający jego potrzeby i oczekiwania.