Kierunek Luboń ul. Jachtowa

Kierunek Luboń ul. Jachtowa

utworzone przez | Luty 18, 2020 | 0 komentarzy

Niedziela jak każdy inny dzień, czasem odpoczywam, czytam książki, albo jadę spotkać się z Państwem. Nie zawsze uda się wszystko załatwić w tygodniu, każdy z nas pracuje, mamy coraz mniej czasu i musimy ustalać dogodne dla każdej ze stron terminy. Nie ma jednak rzeczy, której nie jesteśmy wstanie wspólnie zrealizować.

Jadę do Lubonia, inwestycja deweloperska Pajo – kto pamięta jak 2005 roku były te mieszkania w sprzedaży. Mój klient nabył wtedy takie mieszkanie pod inwestycję w całkiej dobrej cenie, odpowiednio przygotował do wynajęcia i powierzył nam w zarząd.

Mieszkanie jest stale wynajmowane, dzisiaj odebrałam mieszkanie od najemcy po 5 latach, jak wygląda mieszkanie możecie zobaczyć na naszej stronie. Mieszkanie jest wolne i możesz również w nim zamieszkać już od połowy lutego 2020.

Rafał dziękuję, że opiekowałeś się tym mieszkaniem lepiej jak swoim, życzę Wam wiele dobrego. Pamiętajcie i odzywajcie się czasem, a w razie potrzeb, pytań wątpliwości dotyczących rynku nieruchomości – wiecie do kogo zadzwonić.

Nieruchomości Luboń
Luboń położony jest tuż przy autostradzie.
Luboń koło Poznania
ul. Jachtowa w Luboniu
ul. Jachtowa Luboń
Mieszkania do wynajęcia w Luboniu