Kupujący i jego zdolność kredytowa

Kupujący i jego zdolność kredytowa

utworzone przez | Październik 24, 2020 | 0 komentarzy

W przypadku osoby zainteresowanej zakupem nieruchomości najważniejsze jest to czy klient posiada zdolność kredytową w banku, do jakiej kwoty powinien poszukiwać nieruchomości do kupna i w zasadzie na ile go stać.

Nie pozostawiam Państwa bez pomocy. Obsługując Poznański Rynek Mieszkaniowy współpracuję i posiadam sprawdzony zespół doradców i specjalistów z zakresu prawa nieruchomości, prawa bankowego oraz kredytów hipotecznych. W związku z tym, iż moim założeniem jest udzielenie fachowego wsparcia w zakresie kredytów mieszkaniowych, przekażę Państwu dobry kontakt do osoby, eksperta, który w ciągu kilku godzin oceni Państwa zdolność kredytową.

Dokładna analiza zdolności kredytowej pozwoli nie tylko zaoszczędzić czas, ale przede wszystkim zminimalizuje ryzyko utraty np. wpłaconego na rzecz sprzedającego zadatku i co najważniejsze doprowadzi do realizacji transakcji.

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową

Bank udzielający kredytu, udzieli odpowiedzi na pytanie w jakich granicach, możliwościach finansowych możemy się faktycznie poruszać. Sytuacja może wymagać szybkiej decyzji zakupowej i wtedy trzeba wiedzieć, ile i kiedy będą pieniądze.