Your search results

Co mogę dla Ciebie zrobić?

Zakup domu od dewelopera.

Aby zaoszczędzić tysiące złotych na przeprowadzanej transakcji, skorzystaj z mojej pomocy. Jestem doświadczonym prawnikiem, który sprawdzi umowę, którą chcesz podpisać.

Sprzedaż nieruchomości.

Pomogę Ci przejść przez cały proces sprzedaży nieruchomości, nabytych w spadku, obciążonych hipotecznie, przed egzekucją i zakup nowej.

Kredyt hipoteczny na zakup nieruchomości.

Jeżeli zakup nie finansujesz z oszczędności, tylko z otrzymanego kredytu, to zlecając sprawdzenie umowy kredytu, możesz zaoszczędzić sobie zarówno stresu, jak i zbędnych wydatków.

Chcesz oszacować wartość nieruchomości?

Warto skorzystać z tej możliwości, aby ocenić wartość nieruchomości jeszcze przed sprzedażą.

Szukasz najemcy i zarządcy?

Zlecając mi wynajem nieruchomości, możesz mieć pewność, że wszystkie potencjalne problemy zostaną wyjaśnione. Podstawowym zadaniem zarządcy jest wypracowanie dla klienta – właściciela nieruchomości zysku z posiadanego kapitału.

Kupno działki i budowa domu.

Nie ma znaczenia, jakie dokumenty związane z planowaną transakcją zakupu nieruchomości przekażesz mi do analizy – możesz być pewien, że wykorzystam całą dotychczas zdobytą wiedzę, aby Ci pomóc.

Otrzymasz ode mnie pomoc i wsparcie w trakcie całego procesu zakupu nieruchomości – także jeśli wrócisz do mnie po kilku tygodniach, czy kilku miesiącach.

Compare Listings