Dlaczego my?

Sprzedaż nieruchomości to ważny krok w życiu, doświadczony prawnik i pośrednik pomoże Ci przejść przez cały proces sprzedaży i zapewni, że o wszystko zadba w jak najmniejszym szczególe.

SĄSIAD I SPECJALISTA

Lokalne biuro nieruchomości. Sprzedaż nieruchomości prowadzona jest przez osoby, które są nie tylko ekspertami w sprzedaży mieszkań, domów, czy działek, ale także specjalistami na danym obszarze i na lokalnym rynku.

Celem Taterka jest, aby nasi klienci doświadczyli usługi, której nigdy wcześniej nie doświadczyli.

NAJOSTRZEJSZY NA RYNKU

Sprzedaż nieruchomości nie należy spostrzegać jako koszt, lecz jako inwestycja.  Aby zwiększyć zainteresowanie, ogłaszamy Twój dom w sposób inny niż wszyscy.

Dbamy o to, aby dotrzeć do potencjalnych nabywców za pomocą reklam, w których profesjonalni fotografowie pokażą Twój dom z jak najlepszej strony. Dzięki temu Twoja nieruchomość będzie widoczna wszędzie, zarówno w wersji drukowanej, jak i internetowej, możemy zagwarantować, że nikt nie przegapi
szansy na znalezienie mieszkania, domu w szerokim zakresie dostępnych obecnie mieszkań.

GWARANCJA NAJLEPSZEJ CENY

Będziesz zadowolony z ceny sprzedaży. Jeśli okaże się, że jednak nie byliśmy w stanie sprzedać nieruchomości, obiecujemy, że nie będziesz musiał płacić ani grosza. Jesteśmy pewni, że odniesiemy sukces.

OBOWIĄZKOWE UBEZPIECZENIE POŚREDNIKA I ZARZĄDCY

Biuro Taterka Nieruchomości posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC Pośrednika oraz obowiązkowe ubezpieczenie OC Zarządcy nieruchomości.

Pozwól nam skontaktować się z Tobą w celu bezpłatnej oceny ustnej. Nie zobowiązujesz się do niczego w związku z wyceną.

Klikając przycisk Skontaktuj się ze mną, wyrażasz zgodę na Warunki użytkowania i Politykę prywatności

Statystyki cen


Nowości w Taterka


Dlaczego Taterka


Jak sprzedać