KUP  > JAK KUPIĆ DOM

Jak kupić dom

 POMOC PRZY ZAKUPIE DOMU

Czy jesteś przygotowany do zakupu własnej nieruchomości? Myslisz o zakupie mieszkania, domu lub może działki pod budowę. Zakup nowej nieruchomości może jest czasochłonne i wymaga odpowiednich przygotowań, ale nie przejmuj się we wszystkim Ci pomożemy. Oferujemy usługę “pomoc przy zakupie domu”, dzięki której wspólnie wyszukamy, sprawdzimy Twoj nowy dom. Przez cały proces zakupu będziemy Cię wspierać, odpowiadać na pytania, rozwiązywać wątpliwości, udzielając Ci fachowej pomocy przez cały czas. 

O czym należy pamiętać przy zakupie mieszkania lub domu. 

Jeśli planujesz zakup nowej inwestycji deweloperskiej, dom w zabudowie szeregowej, działkę pod budowę nowego domu to w takim przypadku warto być dobrze przygotowanym i dokłanie przeanalizować każdy kolejny planowany krok. W tym momencie udzielamy kilka przydatnych wskazówek o których należy pomyśleć chcąc bezpiecznie kupić mieszkanie lub dom. Chcesz mieć osobistego doradcę? Skontaktuj się. 

Przeanalizuj każdą inwestycję zgodną z Twoimi kryteriami wyszukiwania. 

Po wyszukaniu nieruchomości odpowiedniej pod względem lokalizacji, standardu, wielkości, ceny sprzedaży, zalecamy dokładne zapoznanie się z informacjami na temat mieszkania lub domu. Należy uzyskać informacje dotyczące np. kiedy dom został wybudowany, jaki jest system ogrzewania, wysokość kosztów eksploatacyjnych, co jest w liczone w czynsz, czy jest doprowadzony światłowód, a także wszelkie informacje dotyczące stanu prawnego nieruchomości, czy przedmiotowa nieruchomości posiada księgę wieczystą, czy jest obciążona hipotecznie, służebności. Wszystkie informacje zawarte są w szczegółowym opisie nieruchomości przekazanym przez pośrednika. 

Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej !