KUP  > KUP MIESZKANIE

Niezależnie od tego czy kupujesz pierwszy, czy kolejny raz mogą pojawić się sytuacje o których wcześniej nie pomyślałeś. Chętnie udzielimy Ci przydatnych wskazówek w zakresie zakupu mieszkania, jeśli zamierzasz zakupić mieszkanie na kredyt, będziesz miał możliwość bezpłatnego sprawdzenia swojej zdolności kredytowej, co pozwoli jednoznacznie określić wysokość kwoty do jakiej możesz nabyć nieruchomość na rynku wtórnym lub deweloperskim. Zapytaj nas, a my Ci pomożemy. 

Współpracując z nami będziesz miał dostęp do pełnej dokumentacji dotyczącej przedmiotu sprzedaży. Sprawdzimy nieruchomość, ocenimy jej potencjał, uzyskasz informacje dotyczące wartości nieruchomości, pomoc w negocjacjach i ustaleniu warunków umowy sprzedaży. Proces zakupu może się różnić, w zależności od rodzaju nabywanej nieruchomości: czy to jest rynek pierwotny, czy wtórny. Jeśli potrzebujesz więcej informacji w zakresie procesu zakupu przeczystaj nasz przewodnik

Umów się z doradcą DK Notus Finanse i sprawdź bezpłatnie swoje możliwości kredytowe. 

Zanim dokonasz jakiejkolwiek wpłaty kwoty zadatku na rachunek bankowy sprzedającego, sprawdź swoje możliwości finansowe. Usługa analizy zdolności kredytowej jest bezpłatna. Podczas osobistego spotkania z dedykowanym przez nas doradcą, uzyskasz kompleksową i wyczerpującą odpowiedź na wszelkie pytania dotyczące procesu fiansowania zakupu nieruchomości. Skontaktuj się z doradcą bankowym!

Projektowanie i aranżacja wnętrz.

Któż z nas nie chciałaby zamieszkać w pięknych nowoczesnych wnętrzach zaprojektowanych zgodnie z naszym oczekiwaniem. Dobry projekt to klucz do sukcesu. Możemy polecić Ci sprawdzonych architektów, dzięki którym Twoje mieszkanie będzie wyjątkowe. 

Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej !