O NAS >KUP MIESZKANIE

Zakup nieruchomości na rynku wtórnym lub od dewelopera.

Oferujemy naszym klientom pomoc przy zakupie mieszkań, domów i działek: analizujemy stan prawny, oceniamy nieruchomość pod względem inwestycyjnym, wskazujemy rozwiązania dzięki, którym nie popełnisz błędu.

 

Gdy znajdziesz interesujący dom, z przyjemnością pomożemy Ci przejść przez cały ten proces zakupu nieruchomości na rynku wtórnym lub deweloperskim. Zapoznamy się z przesłaną przez Ciebie dokumentacją dotyczącą przedmiotu sprzedaży – sprawdzimy czy mamy wszystkie niezbędne informacje i powiemy Ci kiedy podejmiesz decyzję o zakupie? Czy są jakieś informacje na które należy zwrócić uwagę? Jesteśmy ekspertami i zgodnie z ustawą o gospodarce nieruchomościami, mamy dostęp do planów, map, wypisów, wyrysów z rejestru, wiemy jaka jest szacunkowa wartość przedmiotu sprzedaży.

Udzielimy Ci wskazówek, porad jeśli tylko zechcesz.

Kupujący i sprzedający są zadowoleni.

Aktywnie współpracujemy ze sprzedającymi jak i kupującymi. Jesteśmy docenieni zarówno przez jedną jak i drugą stronę umowy sprzedaży. Uważamy, że dzieje się tak, ponieważ dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym kupującym rzetelnych i kompletnych informacji dotyczących procesu kupowania przez nich nieruchomości, czy to na rynku deweloperskich, czy wtórnym. Ważne jest dla nas, abyś jako kupujący był zadowolony z naszych usług.

Sprzedaż i zakup nowego domu.

Gdy sprzedaż nieruchomość, z przyjemnością pomożemy Ci znaleźć Twój wymarzony dom. Dla nas ważne jest, abyś czuł się bezpiecznie zarówno nabywając jak i sprzedając dom. Z nami Twój dom będzie cieszył się sporym zainteresowaniem i będziemy się starać, aby szybko znalazł odpowiedniego nabywcę.