Najlepsze decyzje w Twoim życiu.

Firma Taterka Nieruchomości Doradztwo i Inwestycje z siedzibą w Zalasewie rozpoczęła działalność w 2008 roku, aby sprostać oczekiwaniom rynku. Naszą ambicją było zaoferowanie kompleksowej usługi, która zminimalizuje niepokój u naszych klientów i zmaksymalizuje szanse na udaną transakcję.

Specjalizujemy się w zakresie umów sprzedaży, umowy deweloperskiej, umowy kredytu i innych postępowań prawnych związanych z prawem nieruchomości i prawem bankowym. 

Reprezenytujemy Państwa przed urzędami i innymi organami w zakresie powierzonych nam spraw. 

Obsługujemy dzisiaj: Miasto Poznań i nieruchomości położone w gm. Swarzędz, Kleszczewo, Mosina. Każdego roku pośredniczymy przy realizacji umów sprzedaży: mieszkań, domów, kamienic, działek i nowo wybudowanych obiektów.

Wyjaśnieniem naszego sukcesu jest to w jaki sposób pracujemy i pomagamy naszym klientom.

 

Zobacz jak wygląda WSPÓŁPRACA z Alicją Taterka 

“Nie wierzymy w przypadki.”

Alicja Taterka

Razem zawsze lepiej.

Każdy dom, sytuacja rodzinna jej mieszkańców jest inna, cieszymy się, że możemy być częścią Waszego życia. Osoby, które sprzedały z nami swoją nieruchomość, uzyskały znacznie więcej, niż gdyby sprzedały ją bez naszego udziału. Natomiast kupujący, mogli liczyć na stałe wsparcie prawne, dzięki któremu nie popełnili błędów, które mogłyby ich kosztować wiele. 

Witamy! Alicja Taterka