O NAS  >  WYCENA

Wyceń swój dom.

wycena mieszkań

 

W jakiej kwocie zaoferować nieruchomość na sprzedaż, jaka jest rzeczywista wartość nieruchomości na sprzedaż ? 

Oszacowanie wartości nieruchomości zwykle ułatwia sprzedającym podjęcie decyzji o sprzedaży, a także pozwala zaplanować np. zakup nowej nieruchomości. 

Czy wiesz ile warta jest Twoja nieruchomość?

Przy sprzedaży nieruchomości wycena jest pierwszym krokiem i w zasadzie od tego należy zacząć. Na wycenę nieruchomości ma wpływ wiele czynników takich jak: położenie, lokalizacja nieruchomości, wielkość, potencjał inwestycyjny. Wyceniając Państwa nieruchomość biorę pod uwagę również inne czynniki takie jak: plany Państwa na przyszłość.  

 Podczas naszego spotkania możemy przedstawić Ci kilka zaleceń i sugestii dotyczących działań i stylizacji, które mogą mieć wpływ na wartość rynkową Twojej nieruchomości.

Darmowa wycena

Wartość nieruchomości, a cena sprzedaży. 

Aby uzyskać najwyższą możliwą cenę – należy dokonać szeregu różnych czynności.  Wiemy, na co zwrócić szczególną uwagę. Krótko mówiąc, metoda Alicji Taterka polega na odejściu od tradycyjnego podejścia do sprzedaży i nie pozostawianiu niczego przypadkowi. 

Jak wygląda wycena mieszkania?

Jak więc wygląda wycena mieszkania? Przede wszystkim na bieżąco analizujemy rynek mieszkaniowy, bieżące kształtowanie się stóp procentowych, inflację oraz to, jak obecnie wygląda podaż mieszkań. Wycena różni się wówczas nieznacznie od tego, czy jest to mieszkanie, dom, czy działka. Na wycenę ma wpływ również wiele czynników takich jak: lokalizacja, standard, powierzchnia, dostępność itd.

Zwiększ wartość domu.

Oczywiście można podnieść wartość domu. Chętnie przedstawiamy sugestie dotyczące działań i ulepszeń, które mogą na przykład zwiększyć wartość rynkową Twojego domu homestyling lub prostsze prace remontowe.

Skorzystaj z profesjonalnej wyceny – rzeczoznawcy bankowego.