Wyceń swój dom.

 Sprzedawać czy nie sprzedawać domu – oto jest pytanie. Wycena domu zwykle ułatwia podjęcie decyzji, a także daje wyobrażenie o tym, ile można zainwestować w nowy dom. 

Zastanawiasz się jaka jest wartość Twojej nieruchomości? Dla większości sprzedających wycena domu jest pierwszym krokiem w procesie sprzedaży i od tego należy zacząć. Musisz pamiętać, że nie zawsze jest ona jednoznaczna z uzyskaną ceną sprzedaży. Podczas naszego spotkania możemy przedstawić Ci kilka zaleceń i sugestii dotyczących działań i stylizacji, które mogą mieć wpływ na wartość rynkową Twojej nieruchomości.

Darmowa wycena

Wartość nieruchomości, a cena sprzedaży. 

Aby uzyskać najwyższą możliwą cenę – należy dokonać szeregu różnych czynności.  Wiemy, na co zwrócić szczególną uwagę. Krótko mówiąc, metoda Alicji Taterka polega na odejściu od tradycyjnego podejścia do sprzedaży i nie pozostawianiu niczego przypadkowi. 

Jak wygląda wycena mieszkania?

Jak więc wygląda wycena mieszkania? Przede wszystkim na bieżąco analizujemy rynek mieszkaniowy, bieżące kształtowanie się stóp procentowych, inflację oraz to, jak obecnie wygląda podaż mieszkań. Wycena różni się wówczas nieznacznie od tego, czy jest to mieszkanie, dom, czy działka. Na wycenę ma wpływ również wiele czynników takich jak: lokalizacja, standard, powierzchnia, dostępność itd.

Zwiększ wartość domu.

Oczywiście można podnieść wartość domu. Chętnie przedstawiamy sugestie dotyczące działań i ulepszeń, które mogą na przykład zwiększyć wartość rynkową Twojego domuhomestyling lub prostsze prace remontowe.