Chcesz kupić swój dom?

Wpisz tutaj swoje dane lub zadzwoń pod numer
+48 728 550 005

Kredyty

Specjalnie dla naszych Klientów ubiegających się o kredyt hipoteczny na zakup nieruchomości oferujemy bezpłatne wsparcie ekspertów finansowych.

Cześć, Jak możemy Ci pomóc.

Nasi eksperci posiadają wieloletnie doświadczenie i współpracują z największymi bankami. Pomogą w wyborze najlepszego i najbardziej dopasowanego do możliwości finansowych kredytu. Dokonają wstępnej oceny zdolności kredytowej, BIK-u (Biuro Informacji Kredytowej). Przygotują niezbędną dokumentację, złożą wnioski, wyjaśnią zawiłości umowy kredytu, będą obecni przy jej podpisaniu w banku. Pomogą przejść przez cały ten proces finansowania w sposób łatwy i bezpieczny. Będą do dyspozycji również po wypłacie środków i zakupie mieszkania.

Doświadczenie

Od ponad 10 lat doradzamy w podejmowaniu decyzji dotyczących zakupu i finansowania nieruchomości. Już ponad tysiąc klientów znalazło z nami najtańszy kredyt hipoteczny na zakup swojego mieszkania lub wybudowanie domu.

Dopasowany kredyt

Dlatego jeżeli interesuje Cię indywidualnie dopasowany kredyt hipoteczny, porównanie, które przygotujemy będzie mogło pomóc Tobie w podjęciu najlepszej decyzji.

Zapraszam serdecznie wraz z zespołem do skorzystania z naszych usług!

Klikając przycisk Skontaktuj się ze mną, wyrażasz zgodę na Warunki użytkowania i Politykę prywatności

Statystyki cen


Nowości w Taterka


Dlaczego Taterka


Jak sprzedać