Alicja Taterka email:alicja@taterka.com.pl

Alicja Taterka email:alicja@taterka.com.pl

Kierunek Luboń ul. Jachtowa

Niedziela jak każdy inny dzień, czasem odpoczywam, czytam książki, albo jadę spotkać się z Państwem. Nie zawsze uda się wszystko załatwić w tygodniu, każdy z nas pracuje, mamy coraz mniej czasu i musimy ustalać dogodne dla każdej ze stron terminy. Nie ma jednak rzeczy, której nie jesteśmy wstanie wspólnie zrealizować.

Jadę do Lubonia, inwestycja deweloperska Pajo – kto pamięta jak 2005 roku były te mieszkania w sprzedaży. Mój klient nabył wtedy takie mieszkanie pod inwestycję w całkiej dobrej cenie, odpowiednio przygotował do wynajęcia i powierzył nam w zarząd.

Mieszkanie jest stale wynajmowane, dzisiaj odebrałam mieszkanie od najemcy po 5 latach, jak wygląda mieszkanie możecie zobaczyć na naszej stronie. Mieszkanie jest wolne i możesz również w nim zamieszkać już od połowy lutego 2020.

Rafał dziękuję, że opiekowałeś się tym mieszkaniem lepiej jak swoim, życzę Wam wiele dobrego. Pamiętajcie i odzywajcie się czasem, a w razie potrzeb, pytań wątpliwości dotyczących rynku nieruchomości – wiecie do kogo zadzwonić.

Nieruchomości Luboń
Luboń położony jest tuż przy autostradzie.
Luboń koło Poznania
ul. Jachtowa w Luboniu
ul. Jachtowa Luboń
Mieszkania do wynajęcia w Luboniu

Swarzędz/ Zalasewo przepiękna okolica blisko Poznania

Coraz więcej osób zamiast kupować mieszkanie w zatłoczonym Poznaniu, wybiera nieruchomości do kupna w Swarzędzu, Zalasewie.

Myślę, że jest to jedno z najlepszych miejsc do zamieszkania. Spokojna okolica w szczególności Nowa wieś, osiedle Raczyńskiego, Mielżyńskiego. Fantastyczni ludzie, wszędzie blisko, szkoły, przedszkola, basen dla dzieci, korty tenisowe i inne atrakcje.

Dojedziesz do Poznania szybko linia swarzędzka 405, 401 lub 155 kierunek rondo Rataje.

Z nami możesz sprzedać, kupić, wynająć mieszkania, domy.

Mieszkania, domy, działki Swarzędz / Zalasewo

os. Raczyńskiego Swarzędz
Taterka Nieruchomości Swarzędz
Mieszkania w Swarzędzu kupno, sprzedaż, wynajem.
Szybki dojazd do Poznania Swarzędz
Jadąc w kierunku Swarzędza od Tulc.

Mieszkania na Warszawskiej Poznań.

W dniu dzisiejszym najemca dokonywał zwrotu lokalu. Mieszkał w kawalerce przy ul.Warszawskiej ponad 3 lata.

Mieszkanie w bieli / kilka lat temu wspólnie z właścicielem przygotowaliśmy je do wynajęcia i tak właśnie w tym roku mija nam 5 lat współpracy. Panie Jarku, dziękuję za dotychczasowe zaufanie i miłą współpracę, i myślę, że przed nami kolejne owocne lata.

Mieszkanie na Warszawskiej jest właśnie wolne. Możesz zobaczyć je na naszej stronie głównej.

mieszkania do wynajęcia ul. Warszawska Poznań

Aktualnie trwają prace malarskie i drobne prace poprawiające jakość życia nowym mieszkańcom. Kawalerka położona jest w bloku z lat 80 tych – w jazd na teren osiedla jest od ul. Krańcowej.

skrzyżowanie ulic Poznań ul. Warszawska/Krańcowa
widok na ul. Warszawską Poznań

Budynek ma także piwnicę, długą piwnicę.

piwnica w budynku ul. Warszawska 87 Poznań